Sabiedrības izglītošana

Lai veicinātu atkritumu šķirošanu Latvijas teritorijā un informētu sabiedrību par pareizu atkritumu šķirošanu, kā arī par šķiroto atkritumu nodošanas un pārstrādes iespējām, SIA “Latvijas zaļais fonds” ir paredzējis virkni informatīvu pasākumu, kā arī publikācijas un izglītojošus rakstus plašsaziņas līdzekļos.

SIA “Latvijas zaļais fonds” nodrošina sabiedrības informēšanu par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, organizējot seminārus (interaktīvas lekcijas) Latvijas reģionu iedzīvotājiem un komersantiem.

Ir paredzēts atsevišķs semināru cikls arī Latvijas reģionu skolās. Semināru ietvaros interesentiem būs iespēja iegūt zināšanas par videi kaitīgo un citu atkritumu šķirošanas nozīmīgumu, pareizu atkritumu šķirošanu, atkritumu apsaimniekošanas organizēšanu un atkritumu nodošanas iespējām.

SIA “Latvijas zaļais fonds” ir paredzējis arī dažādas citas akcijas videi kaitīgo preču un citu atkritumu šķirošanas popularizēšanai un sabiedrības vides apziņas veicināšanai, tai skaitā seminārus, konferences, apmācības, atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūras objektu apmeklējumus, u.c.

Lai uzzinātu vairāk, sekojiet līdzi informācijai plašsaziņas līdzekļos un SIA “Latvijas zaļais fonds” mājaslapā!

Izglītojošas aktivitātes Latvijas skolās

nosaukums seko domā dari